Wzwyż K
1.
1.83
2
MIĄSO Wiktoria
CWKS Resovia Rzeszów
2001
Z/2337/16
Sen
PK
Antalya (TUR) (1 /
F
)
2024-04-28
M
KNS
2.
1.83
3
WYSOCKA Alicja
CWKS Resovia Rzeszów
2003
Z/3508/17
U23
PK
Antalya (TUR) (1 /
F
)
2024-04-28
M
LDK!
KNF
3.
1.77
1 w1
MULDER Sophia
OŚ AZS Poznań
(Z)
2002
Z/4766/19
U23
WP
Heerenveen (NED) (1 /
F
)
2024-05-04
I
4.
1.71
2 w2
SŁOCKA Julia
KS AZS AWF Warszawa
2001
Z/3990/15
Sen
MZ
Brescia (ITA) (M /
A
)
2024-04-27
I
KNS
5.
1.70
4
KOKOT Katarzyna
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/3892/17
U23
OP
Antalya (TUR) (1 /
F
)
2024-04-28
I
LDK!
KNF
6.
1.70
1 f3
LIGARSKA Paulina
SKLA Sopot
1996
Z/1714/12
Sen
PM
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-05
I
KNS
7.
1.70
1
SOBCZYK Julia
AZS-AWFiS Gdańsk
2003
Z/0002/17
U23
PM
Gdańsk (2)
2024-05-12
I
LDK!
8.
1.65
11 w1
BIELSKA Edyta
SKLA Sopot
2001
Z/1291/15
Sen
PM
Brescia (ITA) (M /
A
)
2024-04-27
II
KNS
9.
1.65
1
KUBIS Paulina
KS AZS AWF Wrocław
2004
Z/0743/18
U23
DS
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
II
LDK!
KN B
10.
1.65
2
BERNATOWICZ Anna
KS Podlasie Białystok
1997
Z/1436/13
Sen
PD
Białystok (M /
E
)
2024-05-05
II
11.
1.65
2
GAŁKA Anna
WKS Śląsk Wrocław
2003
Z/1161/18
U23
DS
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
II
KN B
12.
1.65
3
STEFANIUK Weronika
KS AZS AWF Wrocław
2000
Z/4145/15
Sen
DS
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
II
13.
1.65
1
JANKOWSKA Aleksandra
KU AZS AWP w Lublinie
2002
Z/0448/16
U23
LU
Lublin (1 /
F
)
2024-05-08
II
LDK!
KN B
14.
1.60
1
ŚLUSARCZYK Aleksandra
KS AZS AWF Kraków
1999
Z/4528/15
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
III
15.
1.60
1
PŁONKA Anna
KS AZS AWF Kraków
1982
Z/4980/24
Masters
MA
Kraków (1 /
F
)
2024-05-12
III
16.
1.55
2
SURA Kornelia
KS AZS AWF Warszawa
2002
Z/0631/17
U23
MZ
Olsztyn (1 /
F
)
2024-05-05
III
LDK!
KN B
17.
1.55
3 f3
CZAJA Olga
LKS Ziemi Puckiej Puck
2004
Z/3724/17
U23
PM
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-05
III
18.
1.55
2
KUŹNIAR Julia
KS AZS AWF Kraków
2004
Z/3049/18
U23
MA
Kraków (2)
2024-05-09
III
19.
1.55
1
KAROLCZUK Paulina
KS AZS-AWF Biała Podlaska
2001
Z/2865/17
Sen
LU
Lublin (1 /
F
)
2024-05-11
III
20.
1.55
2
ZDZIĘBORSKA Paulina
MLUKS Mokasyn Płoty
2004
Z/1142/18
U23
ZP
Białogard (1 /
F
)
2024-05-11
III
LDK!
KN B
21.
1.55
6
PERZYŃSKA Julia
UKS Błyskawica Domaniewice
2003
Z/1116/17
U23
LD
Sieradz (1 /
F
)
2024-05-11
III
22.
1.50
4 f3
BUJAROWICZ Joanna
MLUKS Mokasyn Płoty
2003
Z/3364/18
U23
ZP
Słupsk (1 /
F
)
2024-05-05
--
KN B
23.
1.50
3
PODGÓRSKA Joanna
niest. Kraków
2000
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
24.
1.45
7
NOWAK Nadia
KS AZS AWF Wrocław
2004
Z/2695/18
U23
DS
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
--
LDK!
KN B
25.
1.45
4
PANEK Julia
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2001
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
26.
1.40
5
KURPIEWSKA Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2002
Z/0757/15
U23
MZ
Olsztyn (1 /
F
)
2024-05-05
--
27.
1.40
5
SZUSTER Marlena
KU AZS PWSZ w Tarnowie
2003
U23
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
28.
1.40
5
BOBREK Aleksandra
SKS Kusy Kraków
2000
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
29.
1.40
7
PANCYLEJKO Ewelina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Kraków (2)
2024-05-09
--
LDK!
30.
1.36
4
SALOMON Anna
Uniwersytet Gdański
2004
U23
PM
Gdańsk (2)
2024-05-12
--
31.
1.36
5
POSAŃSKA Kalina
KL Lechia Gdańsk
2000
Sen
PM
Gdańsk (2)
2024-05-12
--
32.
1.35
8
RZĄCA Aleksandra
KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie
2003
U23
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
33.
1.35
10
MAREK Julia
MKS Czechowice-Dziedzice
2001
Sen
SL
Kraków (2)
2024-05-09
--
34.
1.31
6
DAROSZEWSKA Maja
KU AZS Politechniki Gdańskiej
2002
U23
PM
Gdańsk (2)
2024-05-12
--
35.
1.30
4
WICEŃCIAK Katarzyna
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
2004
U23
LU
Lublin (1 /
F
)
2024-05-08
--
36.
1.30
11
DZIEDZIC Martyna
KS AZS AWF Kraków
2002
U23
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
37.
1.30
7
GROCHALSKA Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
Z/0747/16
U23
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
38.
1.25
5
PAWKA Kamila
KU AZS LAW w Dęblinie
2001
Sen
LU
Lublin (1 /
F
)
2024-05-08
--
39.
1.25
13
NOWAK Maria
niest. Kraków
1999
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
40.
1.25
14
SŁABOSZ Paula
niest. Kraków
1999
Sen
MA
Kraków (2)
2024-05-09
--
NM
OWCZAREK Patrycja
RKS Łódź
()
2002
Z/4816/15
U23
LD
Aleksandrów Łódzki (1 /
F
)
2024-05-04
--
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.0138120651245 sekund